Ana sayfa

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Polyester Kumaş Keçe satış için
iyi kalite Polyester Kumaş Keçe satış için
Müşteri yorumları
Polyester akustik paneller çok hoş, mükemmel ses azaltma ve yanmaz özelliklere sahipler. Fiyatı da oldukça iyi.

—— Jennifer Jefferson

Bu yüksek sıcaklıktaki Kevlar makaraları ve taşıma bantları için kaliteli! Ayrıca, gerçekten ihtiyacınız varsa, şirket ücretsiz numune sağlayabilir.

—— Tomas Evans

Ses geçirmez tavanlar, makul bir fiyatla mükemmel, yüksek kalitededir. Renk, boyut ve kalınlığı özelleştirebilmem önemlidir.

—— Lily Wilson

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  SUZHOU Kuğu GÖL KEÇE CO. 1996'dan beri tekstil ürünleri üretmektedir.

  SWAN LAKE, iğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaşlar, ev tekstili halıları ve endüstriyel ısıya dayanıklı keçeleri tasarlama, geliştirme ve üretme kapasitesine sahip üreticidir. Son zamanlarda 6 takım dokuma olmayan üretim hattı, 20 halı üretim hattı ve 5 endüstriyel keçe üretim hattı, 2 kayma önleyici noktalı makine (Çin'in en geniş noktalı makinesi) bulunmaktadır.

  SWAN LAKE yüksek kaliteli iğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaşların lider üreticisi ve sağlayıcısıdır, ürünlerimiz ev tekstili, inşaat mühendisliği, nakliye, inşaat, konfeksiyon endüstrisinde uygulanmıştır. İğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaş üretiminde on yılların üzerinde deneyime sahibiz.

  Çin Tekstil Üniversitesi'nden araştırmacı ve mühendislerin işbirliğiyle 2000 yılının başlarında, SWAN LAKE yüksek sıcaklık uygulamaları için yeni üretim hatlarına alüminyum ve çelik üretimi, kimya, ilaç endüstrisi, gıda endüstrisi ve hassas enstrüman alanları dahil etti.

  Dokumasız teknoloji endüstrisindeki zengin deneyime dayanarak, ürün yelpazemizi genişlettik ve son yıllarda ev halısı ve kilim üretimi için modern bir tesis başlattık. Kendi halılarımız ve kilimlerimiz için destek malzemeleri sunuyoruz, bu şekilde ev tekstili kalitemiz her zaman garanti edilebilir.

  Özveri mesleği yapar. Yakın gelecekte iş ortağınız olmak istiyoruz.

 • OEM / ODM
  SWAN LAKE, büyük pazarlar için tedarikte tam üretim kapasitesine sahiptir, sadece kendi halı altlık üretim hatlarımız ve nokta hatlarımız değil, aynı zamanda bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve çok sayıda kaliteli aksesuar tedarikçimiz var. Stoklarımızda halılarımız var ve daha sonra size var olan öğelerin bazı resimlerini göndereceğim, tabii ki, ayrıca OEM ve ODM'yi de kabul ediyoruz. Numune üretimi memnuniyetle karşılanır, düşük MOQ ve kısa üretim süresi rekabet avantajımızdır.

 • Ar-Ge
  SWAN LAKE, üretim tipi bir işletme olarak, müşterilerimize yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için kendi Ar-Ge departmanlarımız ve laboratuarımız var. ISO 9001 sertifikalı bir şirket olarak QC departmanımız, ürünün her bir partisinin inceleme testinden geçmesini sağlar.

İletişim bilgileri
SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Xu

Tel: 86-0512-53668395

Faks: 86-0512-53213111

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)