Ana sayfa

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

SUZHOU Kuğu GÖL KEÇE CO. 1996'dan beri tekstil ürünleri üretmektedir.

SWAN LAKE, iğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaşlar, ev tekstili halıları ve endüstriyel ısıya dayanıklı keçeleri tasarlama, geliştirme ve üretme kapasitesine sahip üreticidir. Son zamanlarda 6 takım dokuma olmayan üretim hattı, 20 halı üretim hattı ve 5 endüstriyel keçe üretim hattı, 2 kayma önleyici noktalı makine (Çin'in en geniş noktalı makinesi) bulunmaktadır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Kuğu Gölü

No. Çalışanları : 500~700

Yıllık satış : 30000000-500000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

SWAN LAKE yüksek kaliteli iğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaşların lider üreticisi ve sağlayıcısıdır, ürünlerimiz ev tekstili, inşaat mühendisliği, nakliye, inşaat, konfeksiyon endüstrisinde uygulanmıştır. İğne ile delinmiş dokuma olmayan kumaş üretiminde on yılların üzerinde deneyime sahibiz.

Çin Tekstil Üniversitesi'nden araştırmacı ve mühendislerin işbirliğiyle 2000 yılının başlarında, SWAN LAKE yüksek sıcaklık uygulamaları için yeni üretim hatlarına alüminyum ve çelik üretimi, kimya, ilaç endüstrisi, gıda endüstrisi ve hassas enstrüman alanları dahil etti.

Dokumasız teknoloji endüstrisindeki zengin deneyime dayanarak, ürün yelpazemizi genişlettik ve son yıllarda ev halısı ve kilim üretimi için modern bir tesis başlattık. Kendi halılarımız ve kilimlerimiz için destek malzemeleri sunuyoruz, bu şekilde ev tekstili kalitemiz her zaman garanti edilebilir.

Özveri mesleği yapar. Yakın gelecekte iş ortağınız olmak istiyoruz.

Firma Servisi

SWAN LAKE, üretim tipi bir işletme olarak, müşterilerimize yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için kendi Ar-Ge departmanlarımız ve laboratuarımız var. ISO9001 sertifikalı bir şirket olarak QC departmanımız, ürünün her bir partisinin inceleme testini geçmesini sağlar.

Kalitenin zorlu pazarlarda rekabetçi bir şirket olmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve yüksek performanslı ürünler tedarik etmek için, üretim kontrol laboratuarı kurduk ve üretimimizde her zaman ISO 9001 düzenlemesini gerçekleştirdik.

SWAN LAKE'ın gelişimi sırasında, sürdürülebilir kalkınmayı da sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz. Tüm tehlikeli madde ve kimyasal ürünlerden kaçındığımız ve her zaman yeşil üretimi teşvik etmeyi hedeflediğimize söz veriyoruz.

Şirket takım

İLETİŞİM

Adres: 1111. Güney Yinxi Yolu, Shaxi Şehri, Taicang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin

Fabrika adres:1111. Güney Yinxi Yolu, Shaxi Şehri, Taicang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin